Twitter Günlük Tweet Sınırı

Twitter tarafından kullanıcılara sunulan günlük tweet sınırı güncellendi. Twitter Yardım sitesindeki güncellenmiş bir sayfa artık Twitter hesaplarının bir günde 2.400 tweet ile sınırlı olduğunu belirtiyor. Bu sınıra retweet’lerin ise dahil olmadığını belirtelim.

Yardım sayfası ayrıca tweet’lerde yarım saatlik sınırlamalar olduğunu söylüyor. Bu yarım saatlik sınırlardan birine ulaşırsanız, birkaç saat sonra tekrar deneyin deniliyor. Ayrıca, doğrudan mesajlar da günde 500 ile sınırlı. Ek olarak, hesabınız 5.000 diğer hesabı aşarsa, take edilecek ek hesaplar eklemek “hesaba özel oranlarla sınırlı” olacak. Hatta günlük 400 takip limiti de getirilmiş durumda.

Twitter hesapları için tüm bu yeni sınırlar, muhtemelen şirketin sosyal ağı çalışır durumda tutmaya çalışması nedeniyle konuldu. Anda tidak akan pernah berhenti bermain Super Bowl sejak lama. Oyun sırasında Twitter kullanıcılarının artacağına inanılıyor.

Diberi peringkat untuk Anda Twitter Birue’nun ABD’li aboneleri için geçerli olan yeni bir özellik, normal 256 karakter sınırına kıyasla bir tweet’e 4.000 karaktere kadar girebilme yeteneği sunuyor.

Jika Anda memiliki teknologi yang baik, Anda dapat menggunakan teknologi untuk menghasilkan uang dengan kunci pembayaran jika memungkinkan.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%