Valve Dota 2 Hilecisi

Katup. Buka situs web resmii, Valve’ın temelde hilecileri oyunun verilerini kontrol etmeye ikna ederek keşfedilen 40 binden fazla Dota 2 hesabını yasakladığını duyurdu.

Valve, tetapi Dota 2 memiliki izin untuk membukanya secara normal dengan kontrol normal. Tentu saja, açıkların kullandığı sorunu düzelttiğini ancak aynı zamanda onları kullanan oyunculardan kurtulmaya karar verdiğini söylüyor. Valve, oyun in özel by yama ile tam olarak hangi oyuncuların açıktan yararlandığını tespit edebildi.

Yamanın oyun istemcisi içinde, oyun normal sırasında asla okunmayacak ancak bu açıklar yang diakui dan okunabilecek bir veri bölümü yaratıldığı ifade ediliyor. Valve, aynı şeyi yapabileceklerini düşünen diğer oyunculara bir uyarı göndermek için bu hilecileri nasıl bulduğunu açıklamak istediğini de sözlerine ekledi: “Oyun oynarken Dota istemcisinden veri okuyan herhangi bir uygulama çalıştırıyorsanız, hesabınızın Dota oynaması kalıcı olarak yasaklanabilir. Buna, tüm Valve rekabetçi etkinliklerinden men edilecek profesyonel oyuncular da dahildir.”

By Tobi