Serangan Balik Yeni

Serisi Counter-Strike, Counter-Strike: Serangan Global‘in çıkışından bu yana geçen on yıldan sonra yeni bir oyunla güncellenebilir. Yeni bir Counter-Strike oyununa dair iddialar, NVIDIA sızıntısından and deneyimli e-spor muhabiri Richard Lewis’in yeni yayınlanan bir haberinden geliyor.

Counter-Strike 2 mi Geliyor?

Yeni bir Counter-Strike soylentileri, geçen hafta yayınlanan NVIDIA grafik sürücüsünün içindeki “Counter-Strike 2” dan birkaç ilgili dosyadan ortaya çıktı. Buna ek olarak, Richard Lewis’in yayınlanan haberi, söz konusu Counter-Strike oyunu hakkında bilgisi olan kaynaklara atıfta bulunuyor dan ilginç birsekilde, bir ay inde bir beta sürümünün yayınlanabileceğini belirtiyor. Jika Anda membuka Valve’ın hit VR oyunu Half-Life: Alyx’i çalıştıran Sumber 2 motorunu temel alacağı da bilgiler arasında.

Lewis’in raporu ayrıca, 128-tick sunucuların ve geliştirilmiş eşleştirme sistemlerinin bu yeni rekabetçi oyunu için sunulacağını belirtiyor. Valve ayrıca görünüşe göre profesyonel Counter-Strike oyuncularıyla oyunu test etmeye başladı.

Jika Anda ingin mengetahui hal ini, Valve akan meluncurkan Counter-Strike 2 dengan benar.

By Tobi