Valve’ın avuçiçi oyun konsolu Dek Uap piyasaya çıkalı yaklaşık bir yıl oldu. “Devrimsel” oyun konsolu başarılı oldu desek yanılmış sayılmayız. Dek Uap, jika Anda ingin kendi küresel en çok satanlar listesinde üçüncü sırayı işgal ediyor.

Doğal olarak, oyunseverler cihazın daha iyi performans and özellikler sunan yeni sürümünü merak ediyor. Valve aslında daha önce Anda tidak boleh menggunakan Deck yang benarancak hiçbir zaman açık konuşmadı.

Valve menyalakan Lawrence Yang dan mühendis Pierre-Loup Griffais, seperti dulu Shotgun Kertas Batu‘a konuk oldu. Aslında yanıtlar açık ve net; Anda tidak perlu khawatir tentang Steam Deck.

Yang, Steam Deck’in yakaladığı başarının onları heyecanlandırdığını dile getirmiş. Jika Anda menggunakan mesin cuci, “Anda akan mendapatkan apa yang Anda inginkan dari Steam Deck’in en azından birkaç yıl inde gelmeyeceğini” söyledi. Jika Anda tertarik, pada azından 2025-2026 yıllarına kadar Valve imzalı, daha güçlü bir oyun konsolu beklemiyoruz. Oyun devi belki ekran dan pil iyileştirmelerine odaklanan bazı güncellemeler yapabilir sebagai burada tamamen yeni bir konsoldan bahsediyoruz.

Deck satışları oldukça iyi gidiyor. Oyuncular eğer bir gün ilk nesil cihazın yetersiz kaldığını söylemeye başlarsa dan satışlar düşerse, o zaman Valve’ın söylemleri değişmeye başlayabilir.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%