vivo anneler günü kampanyası

vivo, avantajlı kampanyalarına Anneler Günü’nde de devam ediyor. Anneler Günü’ne özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında vivo V25, Y35 ve Y22s 6+12GB model akıllı telefon alan kullanıcılara 1.299 TL değerinde Tefal My Tea Çay Makinası hediye ediyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında tüketicileri myvivoshop.com’da sürpriz sepet indirimleri dan ekstra 1 yil garanti de bekliyor.

vivo V25 5G ile anneniz en güzel fotoğrafları çeksin

Jika Anda ingin menggunakan V25 5G, pastikan untuk mengaktifkan daya dan pastikan untuk menggunakan kapasitif agar dapat digunakan untuk menyambungkan perangkat agar dapat berfungsi dengan baik. V25 5G’nin 64MP OIS ultra algılamalı arka kamerası bulanık çekimleri en aza indiriyor, daha uzun pozlama süresini destekleyerek loş ışık koşullarında bile daha parlak görüntüler ve videolar çekilmesini ğlıyor. Optik Görüntü Sabitleme özelliği sayesinde fotoğraf çekerken eli titrese bile, karanlık ortamlarda dan loş ışıkta bile son derece kaliteli fotoğraflar çekmesi mümkün oluyor. V25 5G’nin Gün Doğumu Işıltısı ve Turkuaz Mavisi renk seçeneklerinde güneş ışınlarına and UV ışığına maruz kaldığında renk değiştiren arka kapak da annenizin renkli ve canlı kişiliğini yansıtıyor.

vivo Y35’in geniş depolama alanı ile anıları her daim annenizle beraber

Y35, perkuat kinerja Snapdragon 680 dengan performa terbaik, RAM 8 GB dan kecepatan maksimal. Y35’in geniş hafızası ve depolama alanıyla anneniz tüm uygulama ve videoları rahatlıkla indirip dilerse oyunları hızlı ve kesintisiz oynayabilecek. Video ve oyun severlere kusursuz görüntü dan keyifli bir izleme sunan Y35 ile anneniz 7 saat üzerinde aralıksız oyun oynayabilir, 14 saat üzerinde de de HD film izleyebilir. 256 GB depolama alanı sayesinde foto, video and oyunlarını dilediği kadar uzun süre güvenle salayabilir. 8 GB’a kadar boş olan ROM alanı genişletilmiş RAM olarak kullanılarak arasında daha sorunsuz geçiş yapılabiliyor, tüm uygulamalar tereddütsüz indirilip donma yaşamadan çalıştırılabiliyor.

vivo Y22s ile anneniz şarj – priz derdini unutacak

Jika Anda menggunakan teknologi yang lebih tinggi untuk vivo Y22s, Qualcomm akan menggunakan perangkat lunak Snapdragon 680 dan Android 12 untuk Funtouch 12 dengan sistem yang sama. 5000 mAh kapasiteli pili dan AI güç tasarrufu teknolojisi sayesinde, anneniz telefonunu tam şarj ettiğinde 21,5 saat çevrimiçi HD film izleme veya 9,4 saat yoğun grafikli oyun oynama olanağı bulacak. 18W Hızlı Şarjı destekleyen telefon, sadece on beş dakika şarj edildiğinde annenize 258 dakikaya kadar video izleme veya 5 tur oyun oynama imkânı veriyor. Üstelik cihazın ters şarj özelliği ile anneniz dışarıdayken farklı cihazları da şarj edebilecek.

2 pembelian Android güncelleme dan 3 yıl üretici garansi ile satışta

vivo V25, Y35 dan Y22s 6+12GB modellerini 2 membeli Android güncellemesi, 3 yıl da Android güvenlik güncelleme garansi ile sunuyor. Produk yang dibeli dari telepon myvivoshop.com biasanya memiliki 2 jaminan standar dan jaminan 1 dan jaminan atas 3 atau jaminan hak atas tanah.

By Tobi