vivo Türkiye Fabrikasi

2021 yılından bu yana dünyanın en çok satan 5 telefon markasından biri olan vivo, 2021 yılında Gebze’de açtığı Türkiye üretim tesisinin kapılarını ilk kez açtı. 20 juta dolar yang diperoleh ile Gebze’de hizmete giren vivo Türkiye üretim tesisi Çin, Güney ve Güneydoğu Asya’dan sonra 8. üretim merkezi olarak vivo’nun global üretim kapasitesini yıllık 200 milyon adedin üzerine çıkardı. Yıllık 5 milyon adet cihaz üretim kapasitesi ile yatırımı tamamlanan vivo Türkiye üretim tesisinin aktif kapasitesi, 2022 yılı sonunda devreye alınan üçüncü üretim bandı ile yüzde 35 oranında artırıldı. Kendi segmentinde şık tasarımı dan yüksek performansı ile büyük beğeni to play an vivo Y serieslerinin üretildiği tesiste halen 300’ün üzerinde kişi istihdam ediliyor.

vivo telefon anakart

Toplantıda konuşan vivo Türkiye Genel Müdürü Ted Dai, vivo’nun toplum için değer yaratma misyonunu Çin’de doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapmak anlamına gelen Benfen felsefesine dayandırdığını; Anda dapat membeli beberapa kali, mengambil tas, dan menggunakan telepon yang aktif, dll. Layar alternatif dapat digunakan dalam mode okupasi, dll. Benfen felsefesi doğrultusunda vivo’nun dünyadaki tüm üretim tesislerinde, tüm ürün kategorilerinde aynı kalite standardını yakalamayı hedeflediğini anlatan Dai, “Üstün kalite tutkumuz ve kullanıcılarımıza tüm kategorilerde sunduğumuz harika ürünler ile hem dünyada hem Türkiye pazarında istikrarlı ve başarılı bir büyüme ivmesi yakaladık. Türkiye de tüm Y series modellerimizi vivo Türkiye fabrikasında üretiyor, kullanıcılarımıza sıkı kalite control testlerinin ardından sunuyoruz. Türkiye vivo için çok önemli bir pazar. Türkiye yatırımımızı uzun vadeli and geniş kapsamlı planlıyoruz. Burada kullanıcılara yatırım yapmaya, rekabetçi dan kaliteli ürünler sunmaya, artan talebi karşılamak için yeni üretim hatlarını hayata geçirerek üretim tesisimizi tam kapasiteli olarak kullanmaya dan tedarik zincirlerine yatırım yapmaya devam edeceğiz. Buğlamda dördüncü üretim bandını hayata geçirmek için gerekli araştırmalara dan çalışmalara da başladık. Yaklaşık 100 kişiye istihdam yaratacağımız yeni üretim bandımızı 2023 yılında hayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu.

vivo’dan kullanıcılarına teşekkür için Türkiye’de bir sejenisnya: Uzun ömürlü vivo modelleri “Her Zaman Y’eni”

Yapılan araştırmalar, Türkiye’de telefon yenileme süresinin 35 ay gibi uzun bir times yükseldiğini, ülkemizde tüketicilerin telefon alırken baktıkları en önemli kriterin güven olduğunu gösteriyor. Uzun süre kullanılan Android telefonlarda zamanla güvenlik açıklarının oluşması, kasma ve kapanma, bataryanın yetersiz kalması, bazı uygulama ve oyunları indirememe ya da kullanamama gibi problemler yaşanabiliyor. vivo Türkiye Ponsel Android kullanıcılarının bu gibi sorunlarla karşılaşmamaları için bir ilke imza atıyor. “Her Zaman Y’eni” adlı kampanyası kapsamında şirket, “lite flagship” kabul edilen V25 5G model ile vivo Türkiye fabrikasında üretilen Y35 ve Y22s modellerini ibun böyle tüm kullanıcılara iki büyük Android güncelleme garantisi ve 3 yil güvenlik ile güncelleme garantisi.

vivo Y35 dan Y22s

Bağımsız araştırma şirketi Ipsos tarafından gerçekleştirilen kullanıcı memnuniyet araştırmasına göre vivo’nun Türkiye’de Android markaları arasında yüzde 72 oranla tüketicilerin en çok tavsiye ettiği marka olduğunu hatırlatan vivo Türkiye CMO’su Ertan Şensoy, kullanıcıların kendilerine duyduğu güvene teşekkür etmek için “Her Zaman Y’ eni” kampanyasıyla Türkiye’de daha önce rakiplerinin yapmadığı bir uygulamayı hayata geçirdiklerini vurguladı. Şensoy, “Hal-hal serupa dapat dilakukan dengan membeli perangkat lunak dan model Android yang dapat disegmentasikan dengan aman. Untuk Anda yang ingin tahu, pastikan kaliteli uretim süreçlerimize dan çıktılarına duyduğumuz güvenin bir ispatı. Böylece “Her Zaman Y’eni” kalan vivo akıllı telefonlar, uzun kullanım süreleri boyunca tüketicilere güvenli bir deneyim sunmaya devam edecek. Ayrıca resmi satış kanalımız myvivoshop.com üzerinden alışveriş yapan müşterilerimize 2 yıl zorunlu üretici garantisine ek olarak 1 yıl ücretsiz üretici garantisi sunduğumuzu da hatırlatmak isterim” diye konuştu.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%