vivo Y35 Her Zaman Y'eni

vivo Türkiye Android kullanıcıları için bir ilke imza atıyor. “Her Zaman Y’eni” adlı kampanyası kapsamında vivo V25 5G model ile vivo Türkiye fabrikasında üretilen Y35 ve Y22s modellerini bundan böyle tüm kullanıcılara iki büyük Android güncelleme garansi ve 3 yil güvenlik güncelleme ile sunacak.

vivo’nun kampanya reklam filminde sıradan bir günde kafede başlayan hikâye, bir Anda eğlenceli ve hareketli anlatımla sürükleyici bir hal alıyor. Kampanyanın sloganı hem ürün ismine gönderme yapıyor hem de mesajı veriyor: “Her Zaman Y’eni!”

vivo Y35 reklam kampanyasının strateji dan kreatif çalışmaları cian istanbul imzası taşıyor. Film yang diproduksi saat Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Deniz Özgün oturuyor. vivo kampanyada reklam filmini satış noktaları, dijital dan sosyal medya ile bir TikTok Challenge ile de detekleyecek.

Rakitperinden ayrışan özellikleriyle one çıkan vivo Y35, kullanıcılara sunduğu 2 büyük Android güncelleme garansi, 256 GB hafıza dan 8GB+8GB RAM genişletilmiş ile hep sejenisnya günkü gibi yüksek performansta kalmayı ediyor.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%