Warisan Hogwarts 12 Milyon

Harry Potter mulai berkembang, Perangkat Lunak Avalanche diakui dan diakui dan Warner Bros diakui dan diakui Warisan Hogwarts oyunu 12 milyondan fazla kopya sattı. Bu etkileyici sayıya, oyunun 10 Şubat’ta piyasaya sürülmesinden sadece iki hafta sonra ulaşıldı.

Oyunun yayıncıya küresel satışlar yoluyla 850 milyon dolar gelir elde ettirdiği ve bunun da oyunu şirketin şimdiye kadarki en büyük oyun lansmanı haline getirdiği ifade ediliyor. Warisan Hogwarts di masa lalu, Twitch’te “teknoy oyunculu oyun” kategorising en çok izlenen oyun rekoru kırdı dan 1.28 juta eşzamanlı izleyiciye ulaştı. Steam ayrıca Hogwarts Legacy’nin hem eşzamanlı oyuncularda (879.308 oyuncuya zirve yapması) dan en iyi satıcı listelerinde etkileyici yüksekliklere tırmandığını gördü.

Warner Bros, çeşitli bonus istatistikleri de paylaştı dan oyuncuların 10-21 mendapatkan bayaran sebesar 267 juta saat membeli dan menghasilkan 1.28 milyar karanlık karanlık sihir atau tadan kaldırıldığını ortaya koydu. Layanan bisnis yang menguntungkan, 393 juta bit yang dibeli, dan 242 juta dolar yang diterima publik.

Pemutaran Xbox One dan PlayStation 4 berlangsung selama 4 bulan terakhir dan 25 bulan sebelumnya untuk Nintendo Switch.

By Tobi