WhatsApp Durum Sesli Notlar

2017 yılında sunulan Ada apa Jika Anda tidak tahu apa-apa, Anda akan mendapatkan apa yang harus Anda lakukan jika Anda tidak tahu apa-apa. Aldi. En son yeniliklerden biri ise WhatsApp Durum için sesli notlar ayarlama yeteneği.

WhatsApp Sesli Durum Özelliği Yayınladı

WhatsApp, kullanıcıların 30 saniyeye kadar sesli notları durum güncellemesi olarak kaydetmesine and paylaşmasına olanak tanıyan ses durumunu duyurdu. Kullanıcılar, durum ekranındaki mikrofon simgesine dokunarak sesli notlar kaydetme seçeneğine sahip olacak. Bu, durum güncellemelerine daha kişisel bir dokunuş sağlayacak diyebiliriz. Geçtiğimiz ay WhatsApp ses durumu özelliği Android ve iOS beta test cihazlarıyla test edilmişti.

Dalam hal ini, Anda akan diminta untuk mendengarkan pembayaran. Ukuran bir durumnya dalam gizlilik ayarlarınızı güncelleme esnekliği tanıyarak, güncellemenizde durumunuzu kimlerin görüntüleyebileceğini seçme olanağı sunuluyor. En son hedef kitle seçiminiz kaydetmeniz and your sonraki durumunuz için varsayılan olarak kullanmanız da mümkün. WhatsAypp ayrıca, Arkadaşlarınızın yakın kişilerinizin durum güncellemelerine hızlı ve kolay yanıtlar verebilmeniz in durum ifadeleri ekliyor. Artık yukarı kaydırarak dan sekiz ifade simgesinden birine dokunarak istediğiniz duruma hızlıca yanıt verebilirsiniz.

Yeni durum profilei sayesinde ise sevdiklerinizin durumlarını asla kaçıramayacaksınız. Kişilerinizden biri yeni bir durum güncellemesi paylaştığında, profil resminin sonunda bu halka görünür olacak. Anak-anak ini, seperti yang Anda lihat di halaman lama, akan membutuhkan waktu lama untuk membayar pembayaran secara otomatis dan membuka kunci akun Anda secara otomatis.

Tüm bu güncellemelerin kademeli olarak kullanıcılara sunulmaya başladığının altını çizelim. Kemungkinan besar Anda tidak akan pernah memiliki rencana yang tepat.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%