WhatsApp resim is inde resim

WhatsApp, akses ke ponsel iPhone görüntülü aramalar için llk olarak beta kullanıcılarına resim içinde resim desteğini sunmuştu. Jika Anda belum pernah mendengar tentang iOS 12.0, atau mungkin Anda tidak pernah mendengar tentang iPhone, ini adalah sebagian besar waktu yang tepat.

Uygulamada görüntülü aramalar için söz konusu özellik WhatsApp 23.3.77 sürümüyle kullanıma sunuluyor ve kullanıcıların WhatsApp uygulamasını simge durumuna küçülterek bir WhatsApp görüntülü araması sırasında çoklu görev yapmasına olanak tanınymor. Beberapa hal yang perlu diperhatikan adalah apakah ada beberapa alternatif yang diizinkan untuk diperiksa.

iOS İçin WhatsApp 23.3.77 Yenilikleri

  • iOS Resim inde Resim (PiP) desteğiyle, artık by WhatsApp araması sırasında videonuz duraklatılmadan çoklu görev yapabilirsiniz.
  • Artık belgeleri gönderirken altyazı ekleyebilirsiniz.
  • Grup Larınızı tanımlamayı kolaylaştırmak için daha uzun grup konuları ve açıklamaları için destek eklendi
  • Artık kişiselleştirilmiş avatarlar oluşturabilir dan bunları çıkartma ve profil fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz. Başlamak için Ayarlar > Avatar’a gidin.

Tüm bu özelliklerin önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulmuş olacağı ifade ediliyor. Bunun için Toko aplikasi‘dan en son sürümü yüklediğinize emin olun.

By Tobi