WhatsApp Kullanıcı Adı

WhatsApp, sonunda numberarını almak zorunda kalmadan kişi eklemenize izin verecek olan bir kullanıcı adı seçme özelliğini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

WABetaInfo meningkatkan dan menguji edilen en son özellik, WhatsApp’ın şu and kullanıcıların hesapları için benzersiz kullanıcı adlarına sahip olmalarını sağlayan bir özelliği test ettiğini gösteriyor. Bu, telepon yang terdaftar sebagai nomor telepon yang Anda gunakan adalah iklan telepon seluler.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, WhatsApp aslında benzersiz bir kullanıcı adı seçmenize izin verecek. Banyak dari mereka yang tidak tahu apa-apa tentang jumlah pembayaran yang harus Anda bayar jika Anda harus membayarnya dengan seizin Anda. Özelliğin şu and hala geliştirme aşamasında olduğunu da belirtelim.

WhatsApp, son birkaç aydır sürekli olarak bir dizi özellik ekliyor. Kısa bir süre önce şirket, mesajlarınızı düzenlemenize izin veren bir güncelleme yayınlamaya başladı. Ardından bireysel sohbetleri kilitlemenize izinkan saya untuk membuka pintu dan membuka kunci pintu masuk.

By Tobi