Anda tidak perlu membuka WhatsApp, tetapi Microsoft Store akan membukanya untuk Anda. UWP WhatsApp harus dibeli dengan cara yang sederhana. Windows 11 dan 10’da kullanılan uygulama, yeni “Arama bağlantıları” özelliği için destek getiren güncellemeler almaya başladı.

Jika Android sudah masuk ke WhatsApp, Anda dapat membuka arama Anda, Anda dapat membuka aramaya Anda dengan cara yang sama, dan Anda juga dapat membukanya. Beberapa dari mereka mengatakan bahwa ini adalah waktu yang tepat untuk memasang atau memasang aramaya katılabiliyor.

whatsapp windows uygulaması

Yeni aramalar sekmesi and arama bağlantısı desteği şu and WhatsApp beta ile sınırlı. Arama bağlantıları özelliğini kullanabilmek için WhatsApp’ta Aramalar sekmesini açmanız dan “Arama bağlantısı oluştur” seçeneğine tıklamanız gerekecek. Sesli dan grüntülü arasında seçim im apabilir, bağlantıyı istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Bu kişiler aramaya istediği zaman dahil olabilecek. WhatsApp aramaları zaten yaygın olarak kullanıyordu. Ancak bağlantı desteğiyle arkadaşlarınızla konferans görüşmeleri yapmanız mümkün olacak.

Kararlı sürüm kullananlar için sunulan başka bir güncellemeyle karanlık mod desteği de sağlandı. Ayrıca yeni özellikler yolda. Aramalara ve karanlık mod iyileştirmelerine ek olarak, WhatsApp yakında mesajlarınızı düzenlemenize izin verecek.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi