Windows 10 İndirilebilir Sürüm

Windows 10 KB5022834, Şubat 2023 Salı Yaması güvenlik döngüsünün bir olarak kullanıcılara ulaşmaya şladı. Yeni güncellemenin genel olarak hata düzeltmelerine yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Zaman olduğu gibi-nya, yazılım devi Windows 10 KB5022834 güncellemesi için çevrimdışı yükleme bağlantıları da paylastı.

Microsoft, Ocak 2023 önizlemesindeki tüm iyileştirmeleri bir araya getirerek Şubat 2023 Salı Yamasını büyük bir sürüm haline getiriyor. Windows Ayarlar uygulaması, Windows 11’e benzer şekilde OneDrive entegrasyonunu etkinleştiren yeni bir güncelleme alıyor. Uyarılar, bulut depolama alanınız sınıra ulaştığında görünecek.

Microsoft telah membangun deposan OneDrive yang terhubung dengan jaringan dan menjalankan Windows Tata letak dan skema eklemelerin dapat diverifikasi. Güncellemedeki bir diğer önemli değişiklik de görev çubuğuyla bağlantılı. Şubat 2023 güncellemesiyle birlikte Dosya Gezgini ve Görev Çubuğu’nun yanıt vermemesine neden olan önemli bir sorun giderildi.

Internet Explorer Yolcu

KB5022834 ile birlikte Internet Explorer, Windows’tan tamamen kadırıldı. 15 Agustus 1995’te piyasaya sürülen tarayıcı artık emekliye ayrılıyor.

Windows 10 KB5022834 (Build 19045.2486) ile Neler Değişti?

Son olarak önemli hata düzeltmelerine bakalım.

  • Görev Görünümünün masaüstünün yanıt vermemesine neden olduğu bir sorun giderildi.
  • Bellek konumunu bozan bir sorun düzeltildi.
  • Windows Defender Uygulama Denetimi (WDAC) menggunakan mode ilkesining untuk membuka file yang tidak diinginkan atau apa pun.
  • Edge’de yatay modda yazdırmanın çalışmamasına neden olan sorun giderildi.
  • Esnek Dosya System (ReFS) MSba’nın çalışmamasına veya yüksek disk belleği olmayan havuz kullanımına neden olmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%