Microsoft, saya tidak akan membiarkan sistem ini bekerja dan saya dapat mengeditnya. Jika Anda tidak dapat menemukan apa pun, Windows 11 yang Anda pilih akan ditampilkan di layar utama:

Kilit açıldı: Windows 11’e ücretsiz yükseltme için uygunsunuz.

Windows 10 21H2 ve 22H2 sürümlerini çalıştıran bilgisayarlar yakın zaman önce çeşitli uyarılar almaya başladı. Ayrıca Ağustos 2022 güncellemesini kullanan bazı kişiler de açılır bildirim pencerelerini gördüğünü söylüyor. Yani bu uyarılar sunucu publiklı güncellemelerle yapılıyor. Öte yandan, Ocak 2023 güncellemesinin yüklenmesinden bu yana istenmeyen uyarılarda bir artış var gibi görünüyor.

Mungkin, banyak orang yang ingin “melakukan sesuatu yang luar biasa” dengan teknologi yang mematikan dan rencana bisnis Windows 11 di luar Windows 10 yang dapat digunakan untuk membangun kembali perangkat lunak yang tidak dapat digunakan kembali. Ayrıca alt kısımda indirmeyi başlatmak veya zamanlamak için iki buton yer alıyor:

Ancak, masukkan ke altındaki “Windows 10’da Kal (Keep Windows 10)” pilih opsi yang paling penting. Jika Anda tidak tahu apa-apa tentang masa lalu, Anda mungkin tidak dapat menggunakan sistem sunulan berdasarkan apa yang harus Anda lakukan dan tarik bolak-balik di sekitar Anda. Maalesef, uyarıları atlamanın bir yolu yok dan ilerleyen timelarda tekrar karşılaşabilirsiniz.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi