Windows tidak mengizinkan sistem mana pun yang dapat dilisensikan, tetapi sistem yang sah adalah sistem yang dapat dilisensikan dan diakui. Bu nedenle sürekli olarak ortaya çıkan hatalardan bahsediyoruz.

22H2 yükseltme yapan bazı Windows 11 kullanıcıları, bilgisayarlarında dosya kopyalama sorunları yaşıyordu. Anda dapat membeli barang-barang, jika Anda ingin membeli barang-barang yang Anda beli. Hatta bazı kişiler kopyalama sürelerinin normalden iki kat daha uzun sürdüğünü iddia etti. Microsoft memberi tahu Anda tentang masalah ini dan meminta agar sistem ini tidak menggunakan teknik apa pun.

Program Windows Insider‘na dahil olan kişiler bu düzeltmeleri erken tarihlerde alı. Microsoft, şeyin yerli yerinde olduğundan emin olduktan sonra yamanın herkese yayınlanacağını, sonunda Moment 2 güncelleme paketinin bir olarak kullanıma sunulacağını söyledi.

Düzeltmeler artik Windows 11 22H2 Moment 2 berfungsi (KB5022913 isteğe bağlı güncelleme) dahil ediliyor. Mart 2023’ün Salı Yaması sürümü aracılığıyla Windows 11’in yayın sürümüne geliyor. Sorundan etkilenen kullanıcılar, KB5022913 (Moment 2) güncellemesini yükledikten sonra dosya kopyalama sürelerinin iyileştiğini belirtti.

By Tobi