Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi, yarın Aralık ayında Çin’de tanıttığı Xiaomi 13 dan 13 Pro modellerini küresel olarak duyuracak. Yang dari 13 seri model Ultra sangat menarik perhatian lama. CEO yang tidak bertanggung jawab adalah pemilik Xiaomi 13S Ultra model seri yang tidak dapat ditiru. Ancak son haftalarda giderek artan sızıntılara konu olan Xiaomi 13 Ultra model hakkında bir şey söylemedi.

Xiaomi 13 Ultra Kilif

Seri ini memiliki model 12S Ultra Temmuz 2022’de tanıtılmıştı. Bu nedenle yeni modelin tanıtımı için bolca zaman var. Bugün ise Xiaomi 13 Ultra model için yç in a iddia edilen by kılıfın görselleri ortaya çıktı. Anda tidak perlu khawatir dengan kamera yang ada saat ini. Ayrıca bu kamera adasına Leica imzasını da görebiliyoruz.

Xiaomi 13 Ultra Kilif13 Ultra’nın Mart veya Nisan ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Telefonda 1 menampilkan sensor korunacak dan bunun gimbal desteği eklenecek. Arkadaki dört kamera da otomatik odaklamaya sahip olacak ve bir dToF sensor bulunacak. Peki siz Xiaomi modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

By Tobi