Skuter Listrik Xiaomi 4 Ultra

Xiaomi merakla beklenen en yeni AIoT ürünlerini Barselona’daki lansmanda gözler önüne serdi. Yeni ürünler arasında eğlence deneyiminde devrim yaratmayı defleyen Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra yer alıyor. Xiaomi, bu yeni ürünlerle dunya genelindeki tüketiciler için kesintisiz dan daha sürükleyici bir deneyim sunarak insanların teknolojiyle etkileşim kurma değiştirmeye hazırlanıyor.

Xiaomi Tunas 4 Pro

Mengisi TWS dengan perangkat keras dan perangkat seluler Xiaomi mungkin tidak akan berhasil, tetapi jika tidak, Anda tidak akan pernah mendapatkan uang tunai. Xiaomi Buds 4 Pro, Jika Anda menggunakan Kablos dengan ukuran 990kbps, tingkat aktivasinya lebih tinggi dan 32 bit kadarnya lebih tinggi dari teknologi LDAC Sony di salah satu perangkat. Xiaomi Buds 4 Pro mungkin sedikit lebih besar dari 48 dB’ye kadar derinliğe sahip etkileyici bir aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

Xiaomi Buds 4 Pro’nun Yerleşik Boyutsal ses özelliği, kullanıcıların baş hareketlerini algılayarak sesi konumlandırıyor dan gerçekçi bir ses için her ses ayrıntının detaylandırılmasını sağlıyor. Jika Anda ingin membeli barang-barang di sekeliling Anda, Anda mungkin ingin membeli film-film ini di mana pun Anda berada.

Xiaomi Buds 4 Pro ayrıca tek bir şarjla 9 saat kadar kesintisiz bir dinleme dan şarj kutusu kullanıldığında 38 saat kadar etkileyici bir ömrü sunuyor. Kulaklık aynı zamanda kablosuz şarj özelliğini de destekliyor. Cihaz, rahatlığı ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için dahili çift cihaz bağlantısı özelliği ile kullanıcıların bağlı cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanıyor.

Xiaomi Tunas 4 Pro

Xiaomi Buds 4 Pro, benzersiz bir “uzay kapsülü” kılıfta saklanıyor dan çoklu mıknatıslar kulaklıkları kılıfın içinde sabit tutuyor. Bu da kullanıcının kulaklıkları tek elle çıkarmasını kolaylaştırıyor. Yumuşak LSR yapımı kulaklık uçları, kulaklıkların yerinde kalmasını sağlıyor ve uygun bir uyum için üç farklı boyutta sunuluyor. Yeni “Akıllı Uyum İzleme” özelliği, kullanıcıların saatlerce dinleme keyfi için konfor maksimum ile uyumu bulmalarını sağlıyor. Yeni kulaklık ayrıca Yıldız Altın ve Uzay Siyahı olmak üzere iki renk seçeneğiyle birlikte geliyor.

Xiaomi Buds 4 Pro adalah salah satu produk yang paling populer di kalangan pengguna seperti Xiaomi Earbuds. Uygulama, ANC modları, şeffaflık modları, Yerleşik Boyutsal ses and çift cihaz bağlantısı gibi kişiselleştirilmiş özelliklere erişim sunarak kullanıcıların dinleme deneyimlerini kendi tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyor. Google Play Store sebagai pengguna yang tidak dapat diganggu gugat, memutuskan bahwa ayarları üzerinde tam kontrol sağlıyor.

Xiaomi Menonton S1 Pro

Dayanıklılık dan şıklığı yansıtan birinci sınıf malzemeler kullanılarak titizlikle tasarlanan bu saat, dikkat çekici 1,47 inç AMOLED ekrana, döndürülebilir kurma koluna dan uzun ömürlü işlevsellik sağlayan çizilmelere karşı dayan sahklip safir kristal cama Xiaomi Watch S1 Pro’nun kahverengi deri kayışlı gümüş kasa ve siyah flor kauçuk kayışlı siyah kasa olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Saat ini, Anda dapat menggunakan 100% darinya untuk memilih opsi lain. Ayrıca, evrensel saat pimi kayışların kolayca değiştirilebilmesini sağlayarak saat çok yönlülüğünü daha da artırıyor.

Xiaomi Watch S1 Pro dapat digunakan untuk meningkatkan daya tarik dan mengoptimalkan animasi edilmisonlarının kusursuz entegrasyonu, arayüz estetiğini dan ekran akışkanlığını geliştirerek benzersiz by kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca, gelişmiş senkronizasyon özellikleri, cihazlar arasında bildirim alma süresindeki gecikmeyi ortadan kaldırarak sorunsuz dan zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Saat ini, saat ini telepon Xiaomi aktif telah rusak dan tidak dapat digunakan lagi.

Xiaomi Menonton S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro, 100’ün üzerinde spor activitesini takeip edebiliyor and bunlar hakkında gerçek timelı bilgi sağlıyor. Koşu aktivitesi yapanlar için 10 özel program, yeni başlayanlar için koşu/yürüyüş kombinasyonları veya yağ yakma ya da dayanıklılık odaklı antrenman, kalp ve akciğer sağlığını güçlendiren aralıklı antrenman dahil olmak üzere çeşitli fitness ihtiyaçlarına uygun bir şekilde önceden oluşturmuş programlar bulunuyor. Ayrıca yakılan kalori, egzersiz yoğunluğu, uyku takibi, kalp atış hızı ve SpO₂ takibini kapsayan bir dizi veri ve sağlık takibi işlevi sunarak kullanıcıların ilerlemelerini ve sağlık durumlarını kolayca izleyebilmelerine olanak tanıyor.

Jika Anda memilih untuk mengatakan 14 güne kadar kullanılabilen saat ini, aynı zamanda hızlı bir şekilde şarj oluyor dan 10 dakikalık bir şarj ile 2 gün dayanabiliyor. Pastikan Anda memiliki algoritma yang tepat saat Anda menggunakan algoritma ini, gunakan Bluetooth® saat Anda menggunakan telepon seluler yang aman, dan jaringan internet yang tidak berfungsi dengan baik. Xiaomi Watch S1 Pro, cihazı 85 dakikada yüzde 100 şarj edebilen kablosuz şarj istasyonu ile birlikte geliyor.

Skuter Listrik Xiaomi 4 Ultra

Xiaomi tidak memiliki sistem operasi apa pun yang sejenis dengan skuter Xiaomi Elektrik Scooter 4 Ultra, perangkat keras Anda dan perangkat Anda mungkin akan hilang. Beberapa dari mereka yang menggunakan sistem iles yüksekliğinin artırılması sayesinde sürücüler, engebeli yüzeylerde seyahat ederken bile daha iyi görüş ve denge elde ediyor. Lastik patlaması riskini azaltmak için Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, sürücülerin güvenliğini sağlayan and kullanıcıların sürüş deneyimini geliştiren daha büyük delinmez and sızmayı engelleyen 10 inç Xiaomi DuraGel lastiklerle donatıldı.

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra, saat 25 km hıza ulaşmasını dan %25’e kadar eğimli yokuşları kolaylıkla tırmanabilmesini sağlayan et kileyici, üst düzey özellikleriyle öne çıkıyor. Etkileyici 940W maximum dişli motor gücü ve ultra uzun ömürlü bataryası, kullanıcılara endişelenmeden 70 km’ye kadar seyahat etme özgürlüğü veriyor. Yepyeni S+ modu, scooter’ın heyecan verici dan keyifli bir sürüş için şaşırtıcı derecede süratle hızlanmasını sağlıyor.

Güçlü, ancak hafif ve korozyona dayanıklı alüminyum gövdeye sahip yeni scooter, 120 kilogram kadar maksimum yükleme kapasitesine sahip. 880cm²’lik bir platform boyutu dan 490mm’lik genişletilmiş bir tutuş yeri ile donatılan scooter’ın genel tasarımı, konforlu bir sürüş deneyimi için daha geniş bir ayakta durma alanı dan daha dengeli bir tutuş sağlıyor. Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra ayrıca IP55 dayanıklılık derecesine sahip.

By Tobi