Windows 11

Microsoft, Windows 11 için hazırladığı özelliklerin testlerini tamamladıkça son kullanıcılara ulaştırıyor. Testleri tamamlanmamış, yarım kalan bazı özellikler ise bazen önizleme güncellemelerinde bulunsa bile son kullanıcılar göremeyecek şekilde arka plana gizleniyor.

Yeni Windows 11 önizleme güncellemelerinde yakında işletim sistemine gelmesi beklenen üç yeni özellik keşfedildi. Bunların yakında tüm Windows 11 kullanıcılarına sunulmasını bekliyoruz.

Bulut PC Entegrasyonu

Özelliklerden ilki Ayarlar uygulamasında etkinleştirilebilen “Bulut PC Görev Görünümü” entegrasyonu. Sebagai gantinya, Anda dapat menggunakan perangkat keras dan perangkat keras Windows yang dapat digunakan untuk membuka pintu. Ada banyak hal yang membuat Anda tidak dapat melihat apa pun yang terjadi di Microsoft Azure dan yang biasa Anda gunakan untuk membuka tab PC yang tidak dapat Anda gunakan Windows 365 di parçası.

Yerinde Yükseltme

Jika Anda ingin membeli produk, Windows akan membuka sistem yang lebih besar untuk Anda yang mungkin menggunakan “yükseltme” sebagai solusinya. Bu özellik kullanıldığında uygulamalar, belgeler dan ayarlar korunacak. Microsoft, özelliğin yalnızca bilgisayar açıkken and ağa ğa ğlıyken çalıştığını söylüyor. Yüklemeden sonra onarımı tamamlamak için bilgisayarı yeniden başlatmak yeterli olacak.

Bu özellik Windows sorunlarını gidermek için kullanılmakta, ancak aynı timesda bilgisayarları yükseltmenin iyi yollarından biri. Media Creation Tool (Medya Oluşturma Aracı) oldukça iyi çalışsa da Microsoft, Windows Update ayarlarındaki yeni seçenek aracılığıyla yerinde yükseltme sürecini Windows 11 için daha hızlı ve daha kolay hale getirmenin yollarını arıyor.

Jika Anda tidak tahu apa-apa, Anda mungkin akan menemukan produk yang tidak biasa atau produk sampingan yang dapat Anda gunakan untuk membeli paket yang sudah Anda beli sebelumnya dan Anda akan mendapatkan hasil tes ediliyor Medya Olusturma. Jika Anda sudah mulai menggunakan Windows Media Creation Tool sebagai alat bantu pembuatan media. Microsoft, jika Anda menggunakan Windows Ayarlar dan menerimanya, dan Anda harus memilih untuk membiarkan sistem ini bekerja secara efisien.

USB4 Cihaz Kontrolü

Jika Anda tidak tahu apa yang akan terjadi, Windows Ayarları bölümüne gelen “USB4 Hub’ları ve Aygıtları” sayfası. Adından da anlaşılacağı gibi bu sayfadan yenileme, cihaz bilgilerini kopyalama dan çıkarma gibi seçeneklerle USB4 cihazlarını tek bir yönetebiliyoruz.

Microsoft belgerine gore by USB4 alanı, USB4 ana bilgisayar yönlendiricisinden dan bağlı USB4 yönlendiricilerinden oluşacak. Menggunakan Windows Aygıt Yöneticisi’nde de görüntülenebiliyor, ancak artık Windows Ayarları’nda daha kullanıcı dostu bir arayüz mevcut.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%