Opera Satu Erken Erişim

Operatetapi jika Anda berada di platform yang sama, Anda dapat merencanakannya terlebih dahulu untuk tujuan yang sama. yayınladı. Opera One adı verilen tarayıcı, kenar çubuğunda ve adres çubuğunda gelecekteki üretken yapay zeka özellikleri ve uzantıları için bol miktarda açık alan ile daha temiz bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanmış durumda. Opera, “sekme adaları” olarak adlandırdığı özellikleri içeren yeni bir grup özelliği etkinleştirmek için tarayıcıya yeni birçok iş parçacıklı birleştirisi dan yeni modüler tasarım ilkelerini uyguladığını söylüyor.

Tarayıcı, insanların açtığı web sitelerini içeriklerine göre otomatik and sezgisel olarak gruplama yeteneğine sahip. Pertama, jika ada menu dan restoran ayrıntıları içeren tüm sayfaları ve diğerinde Google Dokümanlar içeren tüm sekmeleri açacak. Fikir, kafa karışıklığını azaltmak ve ister ister kişisel bir şey olsun, görevler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırmak.

Tarayıcı kendi başına sekme adaları oluşturabilecek şekilde tasarlanırken kullanıcılar sayfalı manuel olarak da grouplayabilir. Ada beberapa bagian yang dapat diklik atau “bagian yang dipilih” dengan urutan seperti CTRL atau Komut düğmesin basarak dan gruplandırmak istedikleri web sitelerine tıklayarak yeni by tane oluşturabilirler.

Jika Anda menggunakan Opera One, Anda dapat menggunakan ChatGPT, ChatSonic, dan masih banyak lagi yang lainnya. Tarayıcının tam haliyle bu yılın sonlarında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

By Tobi