Pembaruan Dunia Simulator Penerbangan Microsoft 13

Simulator Penerbangan Microsoft hayranları için yeni bir dünya güncellemesi yayınladı. Geliştiriciye göre Microsoft Flight Simulator World Update 13 tamamı hava fotoğrafları, uydu görüntüleri dan yükseklik modelleme verileri gibi gerçek hayattaki kaynaklara dayalı olarak “13 ülke ve 28 egemen olmayan bölgede” kara varlıklarının çözünürlyüğününüor.

Güncelleme; Polinezya (Hawaii ve Paskalya Adası), Melanezya (Fiji, Yeni Kaledonya, Yeni Gine, Endonezya’nın Batı Papua ve Solomon Adaları), Galapagos Adaları ve Antartika’nın önemli bölgeleri, özellikle Antarktika Yarımadası’nı hedefliyor. Sebagai contoh, Hawaii adalah salah satu yang paling sering dikunjungi di mana-mana di Honalulu.

Yeni elden geçirilen bölgelerdeki çeşitli havaalanlarında güncellemeler yapılırken oyuncuların ziyaret etmesi için 150 ilgi noktası oluşturulmuş. Ayrıca beş Keşif Uçuşu, üç İniş Meydan Okuması dan üç Bush Gezileri dahil olmak üzere manzarayı sergileyen 11 yeni görev var.

Güncelleme sonrasında oyun içi mağazaya iki yeni satın alınabilir uçak da ekleniyor. Bunlar ise ATR 42-600 ve ATR 72-600 olarak karşımıza çıkıyor.

Microsoft Flight Simulator World Update 13: Okyanusya dan Antartika seni PC’de, Xbox Series X|S’de dan ayrıca Game Pass Ultimate aracılığıyla Xbox Cloud Gaming kullanıcılarına sunuluyor.

By Tobi