Yeni Mercedes Benz B 200

Mercedes-Benz’in yeni Sports Tourer model olan B-Serisi Türkiye’de otomobil severlerin beğenisine sunuluyor. Sportif gövde orantıları, çok yönlü iç mekânı, sürüş teknolojileri modern dan güncel MBUX donanımı gibi özellikleriyle yenilenen B-Serisi, günlük yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayarak öne çıkıyor.

Türkiye’de satışa sunulan yeni B-Serisi’nin ön cephesinde yeni tasarım LED farlar and radyatör ızgarası, cam alanlara yumuşak bir geçiş yaparak B-Serisi’ne dinamik by görünüm kazandıyor. Langkah-langkah untuk meningkatkan dinamika dan kemungkinan besar akan terjadi: Jangan berhenti dengan lambaları artık standar olarak LED teknologi sahip dan arkadan bakıldığında genişlik algısını güçlendiriyor. Aynı zamanda aerodinamiği de iyileştiren arka camın yan tarafındaki aero spoyler genişlik algısını ileri taşıyor. Yeni B-Serisi standart özel metalik renk seçeneği ile öne çıkıyor.

Mercedes-Benz B-Serisi

Yeni B-Serisi pratiklik ve ferah bir iç mekan sunuyor. Eğlence dan bilgilendirme için de 10,25 inç olmak üzere standart olarak sunulan çift ekran karşılıyor. İki adet 10,25 inç ecrana sahip isteğe bağlı versiyon ise havada süzülen tek bir geniş ekran hissi uyandırıyor. Karakteristik Mercedes-Benz tasarım unsuru olan üç yuvarlak türbin görünümlü havalandırma çıkışı, uçak tasarımlarına gönderme yapıyor. Yeniden tasarlanan orta konsol, siyah panel görünümüyle yeni B-Serisi’nin teknolojik yönünü ortaya koyuyor. Yeni nesil direkturyon standart olarak napa deri ile sunuluyor.

Yeni B-Serisi’nin baz versiyonunda bile zengin bir donanım seviyesi sunuluyor: Geri görüş kamerası, bilgi-eğlence ekranları, USB packagei ve napa deri ylk bakışta göze çarpan donanımlar. Donanım seviyesinden itibaren progresif; MULTIBEAM LED teknolojili farlar, bel destekli koltuk, Park Paketi, Ayna Paketi dan Easy Pack bagaj kapağı devreye giriyor.

B-Serisi di bagian bawah MBUX tidak boleh dibuka di layar mana pun yang akan dibuka. ‘Klasik’ tüm sürüş bilgilerini içeriyor, ‘Sportif’ dinamik devir sayacıyla etkileyici bir görsellik sunuyor ve’ Yalın’ azaltılmış içerikleriyle sadelik getiriyor. Üç mod (Navigasyon, Destek, Servis) ve yedi renk seçeneği kişiselleştirilebilen bütünsel ve estetik bir deneyim yaratıyor. Merkezi ekran daha önce de olduğu gibi navigasyon, medya, telefon, araç gibi işlevleri sunuyor ve dokunmatic ekran olarak kullanılabiliyor.

Revisi sistem telematika edilen Anda untuk meningkatkan dan kinerja seni dan lainnya. Kablos Apple Carplay atau Android Auto üzerinden akıllı telefonlarla ğlantı seçenekleri mevcut. Jika Anda memasang kabel USB-C pada layar eklendi dan USB, Anda mungkin sudah menemukan karya seninya.

yeni Mercedes-Benz B-Serisi

Yeni B-Serisi’nin motor seçenekleri de güncellendi ve elektrikli hale getirildi. Gunakan baterai dengan daya 48 volt dan daya 14 HP/10 kW dengan daya rusak. B-Serisi’ndeki yeni kayış tahrikli marş jeneratörü (RSG), konforu dan sürüş deneyimini önemli oranda iyileştiriyor. Anda tidak perlu khawatir tentang judul dan judulnya. Ayrıca “süzülme” işlevi ile sabit hızda sürüş sırasında içten yanmalı motorun devreden çıkmasına olanak tanıyor. RSG ayrıca fren ve sabit hızda süzülme sırasında enerji geri kazanımı sağlıyor ve 12 voltluk dahili sistemi ve 48 voltluk bataryayı besliyor. Tenaga yang lebih besar, mesin yang rusak, dan peralatan listrik yang rusak.

Yeni Mercedes-Benz B 200 Özellikleri

Motor hacmi cc 1332
Nominal güç üretimi HP/kW 163/120
kata Devir DD 5500
Anlık ek güç (meningkatkan etkisi) HP/kW 14/10
Tork üretimi nominal Nm 270
Ortalama yakıt tüketimi (WLTP) lt/100 km 6.6 – 6.0
Ortalama CO2 emisi (WLTP) gr/km 151,0 – 136,0
Hızlanma 0-100 km/jam sn 8,4
Maksimal km/dtk 223

By Tobi