Sakelar Multi Gigabit Zyxel

Zyxel Networks mengaktifkan Switch Multi Gigabit Lite-L3 Seri XMG1930’ü. XMG1930 serisi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, sistem entegratörlerinin, dan küçük ölçekli layanan internet sağlayıcıların WiFi 6, WiFi 6E ve WiFi 7 güncellemelerinden kaynaklanan artan bant genişliği ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir çola.

İşletmenizin ağını şimdiden geleceğe hazırlıyor

Jika Anda ingin menggunakan seri XMG1930, serat, dan lainnya, jika memungkinkan, gunakan titik akses 10G untuk beralih ke Multi Gigabit switch sebelum Anda menggunakannya. Ağ için daha fazla genişletilebilirlik ve dayanıklılık sağlayan bu çözüm, yeniden kablolama ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve internet servis sağlayıcılarının son kullanıcılar için hızlarını 1G’den 2.5G’ye yükseltmelyorine. Bu sayede işletmelerin ağları şimdiden geleceğe hazır hale geliyor.

XMG1930 seri dengan model kabel titik aksesnya, sunucular dan istasyonları için 24 adet 2.5G Multi Gigabit Access point desteği ile geliyor dan bu sayede kullanıcılara daha yüksek bant genişliği kapasitesi sağlıyor.

Model XMG1930-30HP, 700 W dengan kapasitansi terbatas dari PoE+ ujung PoE++’yı desteklediğinden, güvenlik kameraları, kontrol sistem, sistem POS, WiFi 6/6E APler dan hatta gelecekte WiFi 7 detekpli cihazlar gibi yüksek güç tüketimi gerektiren geniş bir PoE cihazı yelpazesini barındırabiliyor.

Kolay ve esnek ağ yönetimi

NebulaFlex hibrit ke Zyxel’in seri XMG1930 yang tidak digunakan lagi, Switch’leri geleneksel bekerja di sirkuit di dalam atau di luar platform yang lebih besar dari matahari. Pada dasarnya, kullanıcıların istedikleri zaman ağ ortamlarına en uygun yönetim şekline göre karar verebilmelerini mümkün kılıyor.

Zyxel Nebula, gunakan perangkat yang Anda gunakan untuk memasangnya dan yönetilmesini sağlayan untuk platform hizmetler yönetilen Anda. Anda dapat memilih atau membeli perangkat lunak yang tersedia di kapsamlı bulut tabanlı ağ çözümü olan Nebula, WiFi 6E AP’ler, Multi Gigabit Switch’ler, duvarları dan 5G mobile yönlendiriciler yang tidak lebih dari 80’den fazla farklı cihaz türünü destekliyor. Kullanıcılar Nebula ile, tüm bağlantı dan güvenliği tek bir brandezden sorunsuz bir şekilde yönetebiliyor.

Zyxel Networking SBU Kıdemli Başkan Yardımcısı Bay Kell Lin, “XMG1930 seri Switch’ler artan bant genişliği ihtiyacı olan kullanıcıları desteklemek için tasarlandı. Jika Anda menggunakan teknik yang sangat sederhana, Anda dapat menggunakan perangkat lunak yang dapat digunakan di Multi Gigabit untuk membeli perangkat lunak yang dapat digunakan secara permanen. Bu yeni Switch’leri ağ darboğazlarının ardındaki potansiyeli ortaya çıkarmak and hız konusunda hizmetlerimizi genişletmek için kullanıcılarımıza sunuyoruz” dedi.

By Tobi